top of page

Urlop w październiku? Właśnie tak, bo w Grecji wciąż jest piękna pogoda! Już dziś rezerwuj sobie koniec października na niezapomniany rejs wśród Greckich wysepek. Planujemy 2 tygodnie żeglowania: od 17 do 31 października. Można oczywiście dołączyć do na na jeden tydzień (17-24.10 lub 24-31.10). Rejs ma charakter turystyczny, godziny stażowe lecą przy okazji ;) Stawiamy na relaks, kąpiele i opalanie.

Start: Zaczynamy i kończymy w Atenach.

Gdzie płyniemy: Egina, Poros, Hydra i gdzie wiatr poniesie.... Trasę modyfikujemy w zależności od preferencji załogi i warunków pogodowych.

Jacht: Bavaria 49

Cena za tydzień: 400 euro

Cena nie zawiera:
dojazdu, składki na wyżywienie, gaz, opłaty portowe i paliwo dla jachtu: ok 140 euro/os,
Składka ta jest rozliczana pod koniec rejsu. Kapitan nie partycypuje w kosztach.

 

Kaucja zwrotna za cały jacht wynosi 2500 euro - do podziału między załogę. Istnieje możliwość ubezpieczenia kaucji w cenie 400 euro/tydzień, wtedy kaucja redukuje się do 700 euro. Jedna z dwóch opcji do wyboru przez załogę.

Przydatny link pod którym znajdziesz informacje na temat obostrzeń związanych z koronawirusem w Grecji: https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-o-koronawirusie

* Jeśli chciałbyś z rodziną lub grupą przyjaciół pożeglować po ciepłych wodach Hiszpanii, Chorwacji lub Grecji, ale nie czujesz się jeszcze na siłach aby samodzielnie poprowadzić jacht, oferujemy również usługi doświadczonego skippera.

A poniżej kilka zdjęć z naszego zeszłorocznego rejsu w Grecji również w październikowym terminie. Słońce i słońce i cały  min. 25 stopni C :)

  • czartery zegrze

-

  • szkolenia żeglarskie Zalew Zegrzyński

-

  • szkolenia motorowodne patenty żeglarskie i motorowodne

Czas na Grecję!

Ostatnio

Kreta 2023 VI

bottom of page